/Premiera teledysku/ „Cool Me Down” Margaret

margaret

„I’m dancing like flames And nothing can cool me down” stało się tak jak zaśpiewała. Margaret w płomieniach łączy żywioły. Woda, ogień a Ona jak gorące, świeże powietrze. „Cool Me Down” wydany jako międzynarodowy singiel, szybko wpada w ucho, tętni życiem i energią, a od dziś również dobrze się go ogląda.

Klip z pewnością potęguje dynamikę utworu, który był również silną propozycją na preselekcjach do Eurowizji 2016. Pomimo tego, że to nie Ona została tegorocznym przedstawicielem Polski, wciąż ma duże predyspozycje zaistnienia na międzynarodowej scenie muzycznej. Młoda artystka łatwo zapada w pamięć ze względu na wokal jak również poprzez samą prezencję.

Teledysk dopełnia utwór, zachowując przy tym spójność oraz w dobitny sposób ukazując jego treść. Margaret wygląda jak bogini, która tańczy w płomieniach, a nawet sama nimi jest. Jak opowiada: „I’m hotter than fire, Water can’t cool me down” tak ukazuje się również w palącej wodzie. Występuje w dość odważnych, ciekawych stylizacjach, momentami zachowując pewnego rodzaju niewinność. Tancerki, migające światła, przejścia w ultrafiolety, czy też połączenie tekstu z obrazem silnie wpływają na atrakcyjność teledysku i tworzą ciekawy, klubowy klimat.


 

 

Dodaj komentarz